Fruit Ninja: Mari i Katsuro, dwie nowe postaci w dużym update

01.10.2014 o godzinie 11:59 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyAction

Fruit Ninja

Fruit Ninja

Już jutro, 2 października do Fruit Ninja wejdzie największy dodatek w historii tej gry, a wraz z nim dwóch zdolnych uczniów gotowych w spektakularny sposób ciachać nieskończone ilości fruwających owoców.

Młodzi adepci sztuki przecinania zamaszystymi cięciami kolorowych owoców to Mari i Katsuro. Podczas gdy Mari wygląda na bardziej doświadczoną zawodniczkę, znającą wszystkie tajne sztuczki, to Katsuro jest może mniej okrzesany, ale za to z większą fantazją. Nowi bohaterowie pojawią się nie tylko w grze, ale także w nowych filmach animowanych, które będą udostępniane w sieci.
Oprócz Mari i Katsuro w grze pojawi się wiele nowości, w tym zupełnie przeprojektowane menu oraz nowe moce dla każdego miecza i Dojo, które zdobędziecie. Poza tym aktualizacja przygotuje też Fruit Ninja na kolejne update, które pojawią się jeszcze w tym roku. Wiadomości o nich zostaną ujawnione wkrótce.

Tymczasem, zanim będziecie mogli już jutro ściągnąć najnowszą wersję Fruit Ninja, obejrzyjcie wideo wprowadzające dwóch nowych bohaterów do gry.
Źródło: Informacja prasowa
Graj teraz w Fruit Ninja
Gry na smartfony, Action, Fun
Fruit Ninja ZdjęciaFruit Ninja Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Fruit Ninja Tags
  • fruit ninja
  • gry bez pobierania
  • zręcznościowe
  • gry na iphone
  • gra karciana
  • ninia